top of page

Розвиваючі заняття в піску​

гра з піском - це не тільки цікаво, але й дуже корисно. 

В процесі гри з піском дитина вчиться виражати свої емоції та почуття, зникає сором’язливість та страх публічних виступів, знижується тривожність і гіперактивність, пропрацьовуються страхи, характер дитини стає більш спокійним і врівноваженим.

Створюючи пісочні світи, дитина будує власний світ, придумує і фантазує і в той же час розвивається і вчиться працювати і домагатись цілі.

Розвиваючі заняття в піску​

Створення пісочних світів сприяє:

гра з піском - це не тільки цікаво, але й дуже корисно. 

В процесі гри з піском дитина вчиться виражати свої емоції та почуття, зникає сором’язливість та страх публічних виступів, знижується тривожність і гіперактивність, пропрацьовуються страхи, характер дитини стає більш спокійним і врівноваженим.

Створюючи пісочні світи, дитина будує власний світ, придумує і фантазує і в той же час розвивається і вчиться працювати і домагатись цілі.

 

Пісочна анімація

 

Малювання сприяє розвитку просторової уяви, розвиває дрібну моторику, творчість та фантазію дитини. На заняттях ми малюємо казки та картинки з реального життя вкладаючи в них свої ємоції і почуття та наділяючи їх власним індивідуальним життям, унікальою неповторною історією . 

Заняття з пісочної анімації розвивають дрібну моторику, художні здібності, творчість та естетичний смак. Дітлахи вчаться бачити розуміти а саме головне творити .

 Малювання піском з використанням різних технік, принесуть Вашій дитині не тільки задоволення, а й справжню користь. Абстрактне мислення, вміння фантазувати та творчо підходити до багатьох процесів - це те, чого ми намагаємось навчати наших дітей. Виховання естетичного смаку з раннього віку допоможе більш глибоко пізнавати та сприймати навколишній світ у майбутньому.

Пісочна анімація

 • розвитку пізнавальних процесів і самостійності. 

 • розвитку моторики, творчої уяви і мислення, художніх здібностей;

 • розвитку логіки, звязного мовлення, ; 

 • концентрації уваги та розвитку пам'яті;

На заняттях з пісочної анімації ми:

·   розвиваємо дрібну моторику і просторову уяву;

·         знайомимося з властивостями формами та якостями різних предметів

і способами їх    відображення.

розвиваємо фантазію та творчі здібності;

 

 


 

 

 

         Майстерня творчого розвитку

               "Острів Творчості"

          Виїздні та студійні майстеркласи

 

Ебру

 

Малювання на воді - найдавніша східна техніка живопису. Як же це відбувається? Вода має властивість заспокоювати, знімати напругу. На наших заняттях ми не просто малюємо - ми відпочиваємо, як відпочивали на мудрому Сході знатні персони - вони займалися творчістю. Коли Ви малюєте Ебру на воді, Ваші твори вторинні. Ви цілком віддаєтеся процесу, упірнаєте в світ кольору, фарб та емоцій. І малюнки виходять самі собою, виходячи з-під Ваших чарівних рук, раптом з'являються зірки, квіти, птахи і небачені візерунки. Ви навіть не думали написати картину, вона виникає сама по собі, народжуючись з веселки кольорів Ебру. Вся таємниця Ебру полягає в тому, що Ви одночасно є режисером, художником, письменником і виконавцем цієї чарівної казки. Просто довіртеся воді і фарбам, вони зроблять все за Вас, і на світ з'явиться ЧУДО!

Декупаж 

 

Слово декупаж французького походження, означає «вирізати». Отже, техніка декупажу - техніка  декорування, оформлення за допомогою вирізаних паперових мотивів. Така техніка прикрашання була винайдена китайськими селянами в XII столітті, саме вони зробили тонкий барвистий папір і стали прикрашати з його допомогою різні предмети. До Європи ця цікавий метод декорування прийшов у XVII-XVIII століттях разом з красивими китайськими меблями, коли там з'явилася мода на «Схід». Продавці не могли задовольнити величезний попит, і почалося виробництво підробок. І техніка декупажу поширилася по всій Європі. Розвинуте протягом століть мистецтво декорування нічим не поступалося китайській техніці. Декупаж використовували у своїх роботах навіть знамениті художники, такі як Матісс і Пікассо.Отож відчуйте себе справжнім митцем створивши власними руками чудовий предмет інтерєру у техніці декупаж.

Виготовлення  біжутерії

 

Кожна дівчинка, дівчина, жінка прагне зробити свій образ трішки прекрасніше. Маленьким модницям достатньо красивих бантиків і заколочек, солідним ж дамам потрібно більш серйозний арсенал всіляких прикрас та аксесуарів. Сьогодні в магазинах для шиття і рукоділля представлений багатющий вибір всіляких стрічок, намистин, страз і кабошонов, а майстри піднімають ціни на свої вироби. На наших майстеркласах ви навчитесь власними руками створювати унікальні шедеври, дивовижні прикраси та біжутерію які чудово доповнять ваш образ та  зроблять його яскравим стильним та оригінальним.

Створення ляльки мотанки

 

Лялька-мотанка здавна відома як оберіг. Вона виконує різні функції – охорона дому, сім’ї, дітей, сну, господарства, близьких та рідних.
Перша лялька-мотанка зявилася майже 5 000 років. Це була не просто іграшка. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід.

Мотанка відрізняється від звичайної іграшки відсутністю обличчя. За уявленнями язичників через обличчя в ляльку вселяється душа. А душа буває доброю чи поганою. Народ вірив, що в мотанці знаходиться дух предків і що вона може передавати досвід з покоління в покоління.

Українці вважали, що цей символ приносить їм багатство та успіх. Секрети виготовлення ляльок передавалися в родині від матері до дочки. Коли дівчина виходила заміж, мати дарувала їй ляльку-мотанку, як оберіг для нової домівки. 

Хворій дитині давали пограти з лялькою. Після чого її знищували. У народі вірили, що вона вбере в себе її недугу. Коли дитина виростала, її місце в колисці займала лялька. Вона охороняла це місце від нечистої сили до народження наступної дитини. 

На Різдво виготовляли спеціальних ляльок із зерна. Вони символізували добрий урожай. Існувало три типи ляльок-мотанок: немовля, баба-берегиня, наречена. При народженні дитини українці виготовляли ляльку-немовляти. Лялька виконана у вигляді немовляти в пелюшках. Її укладали в ліжечко поряд з дитиною для охорони її сну та здоров'я. Баба-берегиня допомагала оберігати достаток сім'ї. У середину ляльки вкладали монети, зерно, вовну для збереження домашнього тепла, отримання хорошої вовни овець та грошового достатку. 

Лялька-наречена захищала дівчат від пристріту і підтримувала їх. Цю ляльку багато одягали і прикрашали, так як вона символізувала придане нареченої і привертала багатого нареченого.

На майстеркласі ви та ваша малеча зможете навчитись власноруч створювати ляльок мотанок,  які стануть надійним оберегом та захисником для вас ваших близьких та друзів

Квіллінг

 

Походить від слова quill — пташине перо, гофрувати, плоїти[1], паперокручення) — мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

Хоча достовірно походження квілінгу не відоме, вважається що він з'явився одразу після винайдення паперу, в Китаї у 105 н.е. Інші джерела стверджують, що квілінг практикувався у Давньому Єгипті. Одне можна сказати напевно – квілінг має дуже багату історію.

Вважається у 300 – 400 роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз, гарні ювелірні роботи було зроблено саме за допомогою техніки квілінг. До 1200-х це захоплення було дуже популярним. Головним матеріалом був метал, тож коли він став недоступним для мирянина, змінився на папір. Вперше документально згаданий квілінг у 1200-х, але фактично почав використовуватись у 1500-1600-ті французькими та італійськими черницями. Вони використовували рвані шматочки бібельдруку (особливо тонкий непрозорий папір) [2], та гусяче пір'я, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Саме використання гусячого пір'я породило термін "quilling".

Цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин, шкатулок та ін. Тільки люди з грошима могли дозволити собі купівлю матеріалів для квілінгу. У якості фону використовували фольгу та флюди.

Наші майстри навчать Вас та ваших дітей виготовляти неповторні картини та декори в техніці квілінгу

скрапбукінг та кардмейдинг

 

Цей вид творчості являє собою спосіб зберігання особистої та сімейної історії у вигляді фотографій, газетних вирізок, малюнків, записів та інших пам'ятних дрібниць, використовуючи своєрідний спосіб збереження і передачі окремих історій за допомогою особливих візуальних і тактильних прийомів замість звичайного розповіді. Основна ідея скрапбукінгу - зберегти фотографії та інші пам'ятні речі про які-небудь події на тривалий термін для майбутніх поколінь. Кардмейдинг - це різновид скрапбукінгу. Разом з майстрами дітки та дорослі зможуть  навчитись створювати унікальні і неповторні декори та листівки до будьякого свята чи події.

Виготовдення цукерків та листівок з шоколаду

 

Проводимо виїзні та студійні майстеркласи з виготовлення шоколадних цукорків та листівок із шоколаду

 

Майстеркласи в будь-яких інших техніках за Вашим бажанням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page